زمـان رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
هشتمین کارگاه گوگل ادز

اگر از فعالان وب باشید به احتمال زیاد با گوگل ادز (گوگل ادوردز سابق!) آشنایی دارید. بلی! ادوردز پلتفرم تبلیغات گوگل است که آگهی سفارشی سازی شده شما را در بزرگترین شبکه تبلیغاتی جهان (شامل موتور جستجوی گوگل، یوتیوب، جیمیل، گوگل پلی و دیگر سرویس‌ها و  همچنین سایت‌های همکار گوگل) می‌دهد.

امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که با فضای کسب و کارهای آنلاین آشنایی داشته باشد و مخالف این باشد که گوگل ادوردز راهکار بسیار موثری برای رسیدن به مشتریان جدید و افزایش ترافیک است.

این نکته که بسیاری از کسب و کارهای بزرگ اینترنتی در ایران با کمک گوگل ادوردز توانسته اند نام تجاری خود را به جامعه ایرانی بشناسانند، بر متخصصان این حوزه پوشیده نیست. با کمک گوگل ادوردز می‌توان سرعت رشد کسب و کارهای اینترنتی را ده ها برابر بیشتر کرد.

با شرکت در هشتمین کارگاه آموزشی تبلیغات در گوگل ادوردز جی ادز این فرصت را خواهید داشت که به صورت تخصصی و تنها در یک روز صفر تا ۱۰۰ تبلیغات در گوگل را یاد بگیرید.

قـوانین و مقـررات

بهتره قبل از شرکت در کارگاه به وبلاگ جی ادز مراجعه کنید و مقالاتی درباره آشنایی با تبلیغات اینترنتی،‌ تبلیغات کلیکی، گوگل ادوردز و ... بخونید، چون توی کارگاه زمان زیادی برای آشنایی با روش‌های مختلف تبلیغات اینترنتی و آشنایی با تاریخچه گوگل ادوردز اختصاص ندادیم و قراره بعد اینکه با هم آشنا شدیم یه راست بریم سراغ ساخت اکانت و شروع تبلیغات!

پـرسـش و پـاسـخ
کارگر شمالی - خیابان نصرت - نبش خیابان ثابت - پلاک 51
شـروع رویـداد
09:00
1397/07/12
پـایـان رویـداد
17:00
1397/07/12
بـرگـزارکـننده
آژانس تبلیغاتی جی ادز
021-66565000
آژانس تبلیغاتی جی ادز در زمینه سئو و تبلیغات در گوگل فعالیت می‌کند. ما در جی ادز همراه با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی همه جانبه، به آموزش مشتریان نیز معتقدیم و سعی می‌کنیم تجربیات و تخصص خود را با آنان به اشتراک بگذاریم.
لینک رویـداد :
https://www.ruydad.ir/13136
دسـته رویـداد :
اشـتراک گـذاری رویـداد :
خـرید بلیت