زمـان رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
نهمین کارگاه گوگل ادز در جی ادز

کارگاه تخصصی گوگل ادز

اگر از فعالان وب باشید به احتمال زیاد با Google Ads آشنایی دارید. گوگل ادز پلتفرم تبلیغات گوگل است که آگهی سفارشی سازی شده شما را در بزرگترین شبکه تبلیغاتی جهان (شامل موتور جستجوی گوگل، یوتیوب، جیمیل، گوگل پلی و دیگر سرویس‌ها و  همچنین سایت‌های همکار گوگل) می‌دهد.

امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که با فضای کسب و کارهای آنلاین آشنایی داشته باشد و مخالف این باشد که گوگل ادز راهکار بسیار موثری برای رسیدن به مشتریان جدید و افزایش ترافیک است.

این نکته که بسیاری از کسب و کارهای بزرگ اینترنتی در ایران با کمک گوگل ادز توانسته اند نام تجاری خود را به جامعه ایرانی بشناسانند، بر متخصصان این حوزه پوشیده نیست. با کمک گوگل ادز می‌توان سرعت رشد کسب و کارهای اینترنتی را ده ها برابر بیشتر کرد.

با شرکت در نهمین کارگاه آموزشی تبلیغات در گوگل ادز جی ادز این فرصت را خواهید داشت که به صورت تخصصی و تنها در یک روز صفر تا ۱۰۰ تبلیغات در گوگل را یاد بگیرید.

کاملا کاربردی از صفر تا ۱۰۰

بهتره قبل از شرکت در کارگاه به وبلاگ جی ادز مراجعه کنید و مقالاتی درباره آشنایی با تبلیغات اینترنتی،‌ تبلیغات کلیکی، گوگل ادوردز و … بخونید، چون توی کارگاه زمان زیادی برای آشنایی با روش‌های مختلف تبلیغات اینترنتی و آشنایی با تاریخچه گوگل ادوردز اختصاص ندادیم و قراره بعد اینکه با هم آشنا شدیم یه راست بریم سراغ ساخت اکانت و شروع تبلیغات!

ارایه پکیج آموزشی ویدیویی

ما توی تیم جی ادز مجموعه ویدیوهای آموزشی گوگل ادز مطابق با سرفصل‌های این کارگاه تهیه کرده‌ایم، که بعد از پایان کارگاه در اختیارتون قرار می‌دیم.

برای تهیه این دوره آموزش ویدیویی بیش از چهل هزار دقیقه، تلاش شده تا بهترین مجموعه آموزشی موجود باشه.


تضمین یادگیری شرکت کنندگان

شرکت کنندگان در این کارگاه، پس از اتمام کارگاه از طریق گروه تلگرامی، می توانند سوالات احتمالی خود را از دیگر شرکت کنندگان و همچنین مدرس دوره بپرسند. در صورتی که سوالات پیش آمده بیشتر از حد معقول بود و از طریق تلگرام امکانپذیر نبود شرکت کنندگان می توانند در کارگاه بعدی تنها با ۲۰% هزینه دوره ثبت نام و مجدد در کلاس ها حضور یابند

پـرسـش و پـاسـخ
کارگر شمالی - خیابان نصرت - نبش خیابان ثابت - پلاک 51
شـروع رویـداد
09:00
1397/09/29
پـایـان رویـداد
17:00
1397/09/29
بـرگـزارکـننده
آژانس تبلیغاتی جی ادز
021-66565000
آژانس تبلیغاتی جی ادز در زمینه سئو و تبلیغات در گوگل فعالیت می‌کند. ما در جی ادز همراه با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی همه جانبه، به آموزش مشتریان نیز معتقدیم و سعی می‌کنیم تجربیات و تخصص خود را با آنان به اشتراک بگذاریم.
لینک رویـداد :
https://www.ruydad.ir/13303
دسـته رویـداد :
اشـتراک گـذاری رویـداد :
خـرید بلیت