زمـان رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
ترم دوم دوره تربیت مربی مهد و پیش دبستان

سرفصل های ترم دوم:

قصه گویی

مشاهده نویسی

– کنجکاوی
جنسی چیست و در مقابل آن چه باید کرد؟

– مهارت ارتباط با والدین

– نقش محبت در تربیت کودک

– نقش تلویزیون،کارتن و .در تربیت کودک

– بازی سازنده

– تربیت بد چیست؟

قـوانین و مقـررات

1- داشتن شرایط عمومی شرکت در دوره آموزشی و امکان حضور و مشارکت مستمر و مداوم در برنامه های آموزش حضوری، کارگاه ها، اردوها و آموزش های مجازی. 

2- داشتن گواهینامه پایان دوره مقدماتی تربیت مربی مهد و انجام کامل مراحل ثبت نام. 

3- حفظ شئونات و آداب اسلامی. 

4- پذیرفته شدگان موظفند در مهلت تعیین شده برای نام نویسی در دوره ثبت نام نمایند. عدم ثبت نام در مهلت مذکور به منزله انصراف از دوره می‌باشد. 

5- تشکیل دوره آموزشی منوط به رسیدن دوره به حدنصاب لازم برای برگزاری می باشد. در غیر اینصورت، شهریه های پرداخت شده عودت داده می شود و مرکز تربیت مربی تعهدی در قبال برگزاری دوره نخواهد داشت. 

6- . ثبت نام نهایی، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ در مهلت مقرر در سایت اینترنتی اعلام شده می‌باشد. 

7- انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود در دوره اطمینان کسب کنید. 

8- اطلاع‌رسانی‌های دوره از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان  بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی  http://ble.im/morabigeram ، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید. 

9- ملاک قبولی یا رد در این دوره آموزشی، امتیاز کسب شده در مجموع دوره شامل نمرات ارزیابی در قالب آزمون، کارورزی، فعالیت های کلاسی، انجام تکالیف محوله و مشارکت در برنامه های آموزش مجازی میباشد. 10- ارزیابی پیشرفت تحصیلی دانشجو در هر درس توسط مدرس آن درس و بر اساس حضور و فعالیت در کلاس، انجام تکالیف و نتایج امتحانات انجام میشود و به صورت عددی از صفر تا صد محاسبه میشود. 

تبصره 1 : برگزاری آزمون برای دروس نظری الزامی است و ارزیابی کارگاه ها و کارورزی ها بر اساس گزارش مکتوب عملکرد دانشجویان و با نظر مدرس کارگاه یا کارورزی انجام خواهد شد. 

تبصره 2: آزمون ها و کارگاه مجازی در بستر اینترنت و از طریق سامانه آموزشی مرکز تربیت مربی خواهد بود. 

11- به قبول شدگان این دوره آموزشی مدرک معتبر از سوی سازمان بهزیستی، جهاد دانشگاهی و مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام و موسسه شهید چمران اعطا خواهد شد. 

12- ملاک قبولی در این دوره آموزشی کسب حداقل امتیاز 60 از مجموع 100 نمره در نظر گرفته شده برای ارزیابی دربخش‌های مذکور در ماده 4 این آیین نامه است. 

13- نمرات پس از مهلت تعیین شده برای اعتراض، غیر قابل تغییر است. 

14- اساتید موظفند ظرف مدت یک هفته پس از برگزاری آزمونها نسبت به اعلام نمرات اقدام نمایند. 

15- در صورت بروز حوادث و اتفاقات پیش بینی نشده و غیر قابل کنترل مانند وقوع حوادث طبیعی و ... برنامه آموزشی کلاس‌ها تغییر نموده و مراتب به اطلاع ایشان خواهد رسید. 

16- دانشجو موظف است در تمام جلسات آموزشی شامل کارگاه ها، کلاس ها، اردو های آموزشی و کلاسهای مجازی شرکت نموده و می تواند حداکثر 3 جلسه غیبت نماید. غیبت بدون دلیل و بدون اطلاع رسانی موجب حذف ایشان از دوره آموزشی، ممنوعیت از مشارکت در امتحانات پایان ترم و عدم تعلق مدرک به ایشان است. تبصره: در صورت بروز غیبت موجه با ذکر دلیل از جانب دانشجو برای بخش آموزشی دوره، ماده 10 این آیین نامه مشمول وی نخواهد شد. 

17- در صورت حذف دانشجو از دوره به دلیل غیبت غیر موجه یا عدم کسب حداقل نمره برای دریافت مدرک، مرکز تربیت مربی تعهد برای بازپرداخت شهریه یا ارائه خدمات آموزشی نخواهد داشت .

18- در صورت انصراف دانشجو پیش از پایان دوره مرکز تربیت مربی تعهدی در قبال اعطای گواهی، مدرک یا بازپرداخت شهریه پرداخت شده ندارد. 

19- مرکز تربیت مربی مجتمع آموزشی امام صادق علیه السلام هیچ تعهدی در خصوص به کارگیری دانشجویان دوره های آموزشی ندارد و تنها در صورت امکان، پذیرفته شدگان به مراکز آموزشی دیگر- منوط به پذیرش ایشان- معرفی خواهند شد. 

20- مدت دوره آموزشی تربیت مربی مهد در 5 ترم، 16 کلاس آموزشی، 10 کارگاه مجازی،32 کارگاه حضوری و 3 اردو میباشد. برنامه‌ی آموزشی و اجرایی این دوره مطابق جدول انتهایی این آیین نامه خواهد بود.  


 جهت مشاهده ی تقویم آموزشی به  لینک زیر مراجعه نمایید: 

http://karamatnama.com/?p=5369

پـرسـش و پـاسـخ
شهرک قدس (غرب)، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران، نبش خیابان موج، مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام
شـروع رویـداد
19:00
1398/01/17
پـایـان رویـداد
23:00
1398/01/23
بـرگـزارکـننده
کرامت
88365335
مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام وابسته به دانشگاه امام صادق علیه السلام
لینک رویـداد :
https://www.ruydad.ir/13367
دسـته رویـداد :
برچـسب های رویـداد :
اشـتراک گـذاری رویـداد :
خـرید بلیت