زمـان رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
سمینار رایگان بهترین سال زندگی تو

سمینار رایگان بهترین سال زندگی تو

اگر برای شما مهم است که در زندگی خود پیشرفت کنید، تبدیل به انسان بهتری شوید و پول بیشتری هم به دست آورده و آن را حفظ کرده و توسعه دهید، این نوشته را تا انتها بخوانید!

خداروشکر میکنیم که با دوره جامع از خوب به عالی برسید از ۱۷ اسفند ماه امسال در کنار شما خواهیم بود. این یک دوره ی بی نظیر خواهد بود که مطمئنم هرگز نظیر آن را در ایران نخواهید یافت. در دوره جامع از خوب به عالی برسید مباحث ارزشمندی را مطرح خواهیم کرد که از مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد. سمینار رایگان بهترین سال زندگی تو به شما کمک میکند که در ابتدا از خودتان نمونه بهتری ساخته، سپس بتوانید کسب و کار خود را طراحی کنید و توسعه دهید. امسال بهترین سال زندگی تو ست

اینجانب مصطفی طاهری تمامی محتوای دوره جامع از خوب به عالی را گارانتی ۱۰۰ درصد میکنم. به صورتی که حتی در جلسه آخر دوره میتوانید در صورتی که محتوای آن کارآمد نبود، بدون هیچگونه حرف پس و پیش درخواست خود را ارائه داده و تمام پول پرداختی خود را دریافت کنید. روز پنجشنبه تاریخ دوم اسفند ماه ۹۷ در سالن خانه معلم تهران به آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران، سالن همایش خانه معلم از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در کنار شما عزیزان خواهیم بود تا یک اتفاق بزرگ را شاهد باشیم. امسال بهترین سال زندگی تو ست. سالی که از دوم اسفند آغاز میشود!

از کجا باید شروع کنیم؟

بسیاری از مردم انگیزه کافی برای رشد دارند. بسیاری هم شرایط مالی مناسبی برای پیشرفت دارند! بعضی دیگر اما هیچکدام از اینها را ندارند، اما باور دارند که به جایگاه بزرگی دست خواهند یافت! همه این افراد در یک چیز مهم با هم اشتراک دارند؛ و آن هم این که نمیدانند باید از کجا شروع کنند. من مصطفی طاهری در سمینار رایگان بهترین سال زندگی تو به شما کمک میکنم تا سال جدید را محکم و استوار شروع کنید. همین حالا باید تصمیم بگیریم که مسیر زندگی خود را تغییر دهیم تا به شایستگی های خودمان برسیم و این دعوت یک نشانه است که بدانید این اتفاق برای شما در حال وقوع است! اگر بخواهید!!
یکی از مهترین مسائلی که قبل از ثروتمند شدن باید بدانیم این است: قبل از اینکه از نظر مالی به ثروت برسید، باید شخصیت ثروتمندی داشته باشید! این نکته که اغلب مردم فکر میکنند که همه چیز پول است! اما بسیاری بوده اند که پول های زیاد بدست آورده اند، اما نتوانسته اند آن را حفظ کنند! در این دوره به شما می آموزیم که ابتدا شخصیت خود را توسعه داده و باورهای خود را اصلاح کنید. شخصیت شما باید همزمان با ثروت شما رشد کند؛ همینطور باید سرشار از باورهای صحیح با علم به واقعیت آن شوید و قوانین موجود در طبیعت و کائنات را به شکل صحیح آن بکار بگیرید. امسال بهترین سال زندگی تو ست. سالی که از دوم اسفند آغاز میشود!

سرفصل های مهم دوره جامع:
باورهای جدید
مدیریت تسلط بر خود
هدف گذاری و برنامه ریزی
مدیریت زمان
شبکه سازی  انسانی
ارتباطات
شخصیت  شناسی
رهبری
کوچینگ

طراحی کسب و کار

شغل شما، کانال روزی خداوند است! اما اگر ندانید دقیقا مشغول چه کاری هستید، این کانال منحرف میشود. به شما کمک میکنیم تا با شخصیت جدیدی که پیدا کرده اید، یک کسب و کار مبتنی بر ایده آل های خود و با استفاده از ظرفیت ها و فرصت های موجود طراحی کنید. همینطور اگر در این زمینه نیاز به تخصصی داشتید (مثل طراحی سایت و اپلیکیشن و غیره) تیم حرفه ای ما به شما کمک میکند تا با صرف کمترین هزینه ممکن امکان آن را فراهم کنید. شما با ثبت نام در این دوره عضو گروه نخبگان کسب و کار ایران میشوید که افرادی در سطح ایده آل و آموزش دیده حضور دارند و شما میتوانید در تمام زمینه ها با آنها مشورت کرده و پاسخ دلخواه را بگیرید. به مراحل زیر توجه کنید. امسال بهترین سال زندگی تو ست. سالی که از دوم اسفند آغاز میشود!


ایده یابی
استخدام و انگیزش کارکنان
تیم سازی
مدیریت منابع انسانی
حقوق کسب و کار
تولید محتوا
بازارسازی
استراتژی ها
مدیریت فروش
اصول و فنون مذاکره
مدیریت هزینه
تبلیغات موثر
توسعه کسب و کار
سرمایه گذاری
جذب سرمایه
مهندسی پول

سیستم سازی

در نهایت به شما می آموزیم که چطور کسب و کار خود را اتوپایلوت کرده و بتوانید همزمان برای خودتان چندین بیزینس را رهبری کنید، بدون اینکه به مشغله های شما افزوده شود! شما میتوانید در خواب یا مسافرت باشید، اما همزمان درآمد شما افزایش پیدا کند. این خبر خوب برای شماست که میتوانید طی این دوره به مهترین دستاوردهای زندگی خود رسیده و از داشتن یک زندگی ایده آل لذت ببرید. ما شعار نمیدهیم و فقط چیزی که آن را زندگی میکنیم به شما آموزش میدهیم تا شما هم بتوانید به جمع افراد موفق و ثروتمند ایران بپیوندید. امسال بهترین سال زندگی تو ست. سالی که از دوم اسفند آغاز میشود!

برخی سوالات مهم و اساسی

آیا لازم است از کار خود استعفا دهید؟
به هیچ عنوان. یاد میگیرید که چگونه کسب و کار شخصی خود را ایجاد کرده و آن را به صورت پاره وقت انجام دهید. بعد از مدتی به صورت خودکار از کارمندی استعفا خواهید کرد!

آیا نیاز به مدرک خاصی هست؟
این روزها که همه لیسانس دارند و بیکار هستند، تو حتی بدون هیچ مدرک دانشگاهی میتوانی کسب و کار شخصی خود را طراحی کرده و به ثروت برسی

نتورک که نیست؟
این سوال بسیار پرسیده میشود. لازم به توضیح است که این آموزش موفقیت شخصی است و هیچ ارتباطی با نتورک ندارد

سخنران سمینار چه کسی است؟
من مصطفی طاهری با مدرک کارآفرینی از دانشگاه صنعتی شریف سخنران سمینار رایگان بهترین سال زندگی تو هستم. برای آشنایی بیشتر با ما اطلاعات دوره را مطالعه کرده و یا روی نام من کلیک کنید. همینطور در این روز مهمانان ارزشمندی همراه ما خواهند بود

هدایای شرکت در سمینار

به پاس همراهی شما عزیزان هدایایی برای شما در نظر گرفته ایم که در حین مراسم و پس از آن تقدیم شما خواهیم کرد

  1. ۵ هدیه ارزشمند برای ۵ نفر در همان روز قرعه کشی شده و تقدیم شما میگردد
  2. یک جلد از کتاب کمتر بیشتر است به نوشته مصطفی طاهری قبل از شروع دوره برای شما ارسال میشود
  3. فایل های مربوط به سمینار به همراه وویس و ویدیوی آن تا یک هفته پس از سمینار تقدیم شما خواهد شد
  4. کد تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید از محصولات عصر خلاقیت برای شما در نظر گرفته شده است
  5. کد تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید اسباب بازی از بازی کادو مرجع فروش اسباب بازی در ایران
  6. کد تخفیف ۱۰ درصدی برای خرید از فروشگاه اینترنتی الینو در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی

عصر خلاقیت
برگزار کننده همایش
اینستاگرام مصطفی طاهری

پـرسـش و پـاسـخ
سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران، سالن همایش خانه معلم
شـروع رویـداد
16:00
1397/12/02
پـایـان رویـداد
18:00
1397/12/02
بـرگـزارکـننده
عصر خلاقیت
02122011875
برگزار کننده سمینارها و دوره های آموزشی در سراسر ایران
لینک رویـداد :
https://www.ruydad.ir/13511
دسـته رویـداد :
برچـسب های رویـداد :
اشـتراک گـذاری رویـداد :
خـرید بلیت