زمـان رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
تور یک روزه رفتینگ

تورهای شاد و هیجان انگیز رفتینگ در رودخانه خروشان زاینده رود  از آژانس مسافرتی و باشگاه قایقرانی سیر سپهر سبا

قـوانین و مقـررات

دوستان ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی نکات بسیار مهم و کوتاه را از طرف باشگاه خدمت شما عزیزان عرض میکنیم، لطفا خواهشمند است با جدیت این موارد را در طول مسیر قایقرانی در نظر داشته باشید:

1- خواهشمند است حتما برای چند ساعت با رفتگاید(سکان دار هر قایق) همکاری صمیمانه و کامل داشته باشید. 

2- خواهشمند است خوابیدن کف قایق را در زمان رسیدن به شاخه هایی که در نزدیکی سطح آب هستند جدی گرفته و کاملا به شیوه گفته شده توسط لیدر در کف قایق بخوابید و در انجام این کار تعلل نکنید. 

3- خواهشمند است به گفته رفتگاید در مواقع ضروری در جهت گفته شده پارو بزنید و از نزدیکی به خطر جلوگیری کنید. 

4- خواهشمند است به هیچ وجه بدون اجازه رفتگاید قایق را ترک نکنید، از طرفی  در بخش هایی از رودخانه که رفتگاید اجازه دهد می توانید از قایق خارج شده، شنا کنید و شیرجه بزنید اما سعی کنید از قایق خود فاصله زیادی نگیرید.

5- خواهشمند است به هیچ وجه قایق خود را در طول سفر تعویض نکنید. 

6- خواهشمند است کلاه و جلیه خود را به شکل مناسب استفاده کرده و هرگز در طول مسیر از خود دور نکنید، در بدترین شرایط ممکن کلاه و جلیقه نجات از رسیدن هر گونه آسیب جدی به شما جلوگیری خواهند نمود. 

7- خواهشمند است از پارو برای هیچ حرکت دیگری بجز پارو زدن استفاده نکنید و پارو را به شکلی که توضیح داده خواهد شد گرفته تا به فرد روبرویی آسیبی نزنید. (البته برای آب بازی می توانید از پارو استفاده کنید اما مراقب برخورد پاروی خود به مسافران دیگرا، همسفر قایق خود و پاروهای دیگر باشید).

8- دوستان موارد فوق چکیده سال ها تجربه و متاسفانه عدم رعایت موارد فوق باعث آسیب به مسافران پیشین شده است. در صورت رعایت نکات گفته شده هیچ خطری شما را تهدید نمیکند و خاطراتی بسیار زیبا و رویایی خواهید داشت. 

مدیریت باشگاه و دفتر گردشگری سیر سپهر

پـرسـش و پـاسـخ
شهرستان سامان - روستای سوادجان
شـروع رویـداد
19:30
1398/04/02
پـایـان رویـداد
00:00
1398/07/01
بـرگـزارکـننده
باشگاه قایقرانی سیر سپهر سبا
02128429462
لینک رویـداد :
https://www.ruydad.ir/13689
دسـته رویـداد :
اشـتراک گـذاری رویـداد :
خـرید بلیت