زمـان رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
ثبت نام ترم ششم طرح مطالعاتی آثار استاد عباسی ولدی

کتب ترم ششم:

۱) از نو با تو(جلد سوم)

۲) از نو با تو(جلد چهارم)

۳) بشقاب های سفره پشت باممان

قـوانین و مقـررات
  1. ثبت نام ترم ششم فقط برای کسانی مجاز می باشد که از ابتدای طرح ثبت نام نموده و در ترم پنجم نیز شرکت داشته اندعدم ثبت نام در مهلت مقرر به منزله انصراف از  دوره می‌باشد.
  2. شرکت در رویداد، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی در مهلت مقرر می‌باشد و امکان ثبت‌نام حضوری فراهم نیست.
  3. انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لطفا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود اطمینان کسب نمایید.
  4. اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لطفا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی  http://ble.im/morabigeram ، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.
  5. حفظ اخلاق و شئونات اسلامی برای حضور در جلسات دوره‌ها الزامی است.
  6. در صورتی که به دلیل شرایط پیش بینی نشده (مانند وقوع حوادث طبیعی)، مکان یا زمان برگزاری جلسات تغییر یابد، دوره در مکان یا زمان جایگزین برگزار خواهد شود.
  7. ثبت نام و پرداخت شهریه در هر ترم به صورت مجزا در ابتدای همان ترم انجام می‌شود و شهریه اعلامی صرفا برای ترم پنج دوره حاضر می‌باشد.
 

در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید در ساعات 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه http://ble.im/karamat و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.

 
پـرسـش و پـاسـخ
شـروع رویـداد
00:00
1398/05/13
پـایـان رویـداد
23:59
1398/05/26
بـرگـزارکـننده
کرامت
88365335
مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام وابسته به دانشگاه امام صادق علیه السلام
لینک رویـداد :
https://www.ruydad.ir/13815
دسـته رویـداد :
برچـسب های رویـداد :
اشـتراک گـذاری رویـداد :
خـرید بلیت