زمـان رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
جلسه دوم کارگاه موفقیت شغلی و کسب درآمد بیشتر

هیچ کس اونقدر که می ارزید به شما حقوق نمی ده، تکرار می کنم هیچ کس اونقدر که می ارزید به شما حقوق نمی ده بلکه به اندازه ای که فکر می کنن شما می ارزید به شما حقوق می دن!!  و شما فکر اونها رو شکل می دید.

 

طی سال های اخیر مصاحبه های بسیاری انجام دادم، تجربه زیادی در مورد استخدام نیرو و تشکیل تیم بدست آوردم و همچنین مصاحبه های زیادی رو برای پیشرفت شغلی خودم گذروندم. توی این فرآیند مطالعه کردم، تجربه کردم و چیزهای زیادی یاد گرفتم. مشکلات کارجویان و کارفرمایان رو از نزدیک دیدم و لمس کردم. تصمیم گرفتم با برگزاری ورکشاپ، تجربیاتم رو در اختیار دیگران بذارم تا بتونن خودشون و تواناییهاشون رو ثابت کنن و به شغل های بهتر و درآمدهای بیشتر برسند.

ورکشاپ اول برگزار شد و بازخورد خوبی که از این ورکشاپ گرفتم من رو مصمم تر کرد و حالا با ورکشاپ دوم درخدمتتون هستم.

 

توی این دوره دوجلسه ای با تمرکز روی افزایش توانمندی، تغییر نگرش، کسب مهارت، تحلیل بازار، رزومه نویسی، ترفندهای مصاحبه، نحوه صحیح برخورد با کارفرما و.. یاد می گیریم که چطور شغل مورد علاقه و پردرآمد خودمون رو پیدا کنیم و براش آماده بشیم و یا موقعیت شغلی فعلی خودمون رو ارتقاء بدیم و در نتیجه به درآمد بیشتر برسیم.

در این کارگاه نکاتی رو یاد می گیریم که به ما کمک می کنه حقوق و جایگاه شغلیمون رو تا چند برابر افزایش بدیم. اگر فکر می کنید که این فقط یک شعاره کافیه بصورت کاملا رایگان به جلسه اول ورکشاپ بیاید و تجربیات خودم و شاگردان کارگاه رو بشنوید.

مبلغ دریافتی بابت ثبت نام، صرف برگزاری رویداد می شه و هیچ سود مادی برای برگزار کننده نداره. به هر حال ، درصورت نارضایتی از این کارگاه، مبلغ پرداختی بدون قید و شرط برگردانده می شود.

پـرسـش و پـاسـخ
پاسداران- خ گلستان پنجم(موسوی) - پلاک 240 - طبقه 5 - واحد 19
شـروع رویـداد
17:15
1398/06/14
پـایـان رویـداد
20:15
1398/06/14
بـرگـزارکـننده
هادی عابدینی
09362008641
مدیر پروژه و مسئول مصاحبه و استخدام و تیم سازی در چندین پروژه نرم افزاری بصورت همزمان. سال ها تجربه در استخدام نیروهای فنی و کمک به رشد و ارتقای شغلی آنها. آشنا با مفاهیم روانشناسی و دانش آموخته دوره های تحلیل الگوی رفتار متقابل، نظریه انتخاب و.. مدرس آموزشگاه های فنی معتبر نظیر مجتمع فنی تهران.
لینک رویـداد :
https://www.ruydad.ir/13923
دسـته رویـداد :
برچـسب های رویـداد :
اشـتراک گـذاری رویـداد :
خـرید بلیت