زمـان رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
کارگاه کنترل ذهن و آرامش درون

چندبار تا به حال مشغول به انجام کاری شدید و بعد از مدتی خود را وسط کار یا غرق افکار دیگری یافتید؟ چندبار در جلسهای مهم حضور داشتید اما ذهنتان مشغول به موضوعی دیگر شده و مقدار زیادی از مطالب مهم را از دست دادید؟ اگر حین انجام کار، اتفاقی مانند تماس تلفنی، صحبت با دوست، همکار و … پیش بیاید، چه مقدار طول میکشد تا دوباره در کارتان متمرکز شوید؟ علم ذهن اگاهی به شما کمک میکند تا کیفیت زندگی کاری و شخصی خود را کنترل و مدیریت کنید. از این موضوع غافل نمانیم که ذهن قابل آموزش است و با ذهن اگاهی میتوان بر عملکرد و توانایی مغز تاثیر گذاشت.

✅ ذهن اگاهی چیست؟

ذهن آگاهی رویکردی است که میتوانیم با استفاده از تمرینهای مختلف از جمله حضور و توجه به لحظه حال، احساسات و رویدادهای پیرامونمان را عمیقتر مشاهده کنیم، به سطح بالاتری از آگاهی درباره افکار و احساسات در لحظه دست یابیم و در نتیجه با مدیریت ذهن و احساسات، پاسخ بهتری به رویدادهای اطراف بدهیم. طبق آمارها و تحقیقات گوناگون، به کارگیری این تمرینها بر پایین آوردن استرس، بالابردن تمرکز و کارآیی، هدایت ذهن و خلاقیت، مدیریت بهتر احساسات و عواطف، و برقراری ارتباط موثر باخود و دیگران تأثیرات مشهودی دارد.

✅ هدف ذهن اگاهی چیست؟

هدف ذهن اگاهی این است که شما را نسبت به قدرت ذهنی خارقالعادهتان آگاه کند و ذهنتان را برای رسیدن به اهداف و ارزشهای زندگی شخصیتان پرورش دهد.

✅ در دوره چه اتفاقاتی برای شما میافتد؟

در این دوره: تمرکز و کارایی شما بسیار بالا میرود. خلاقتر میشوید و ذهنتان در جهت اهدافتان هدایت میشود. با دیگران و البته خودتان ارتباط بسیار مؤثرتری برقرار میکنید. استرس شما به طرز قابل توجهی پایین میآید. میتوانید احساسات و عواطف خود را به راحتی مدیریت کنید.

✅ بعد از دوره چه مهارتهایی بدست میآورید؟

یاد میگیرید چگونه ذهنتان را کنترل کنید و عملکرد آن را به خوبی درک میکنید. از عادتهای ذهنیتان آگاهی پیدا میکنید و میتوانید به راحتی عادتهایتان را حذف یا اضافه کنید تا انعطافپذیرتر، خلاقتر و کارا تر باشید. در لحظه، احساسات و هیجاناتتان را مدیریت میکنید و آگاهی و شناخت خوبی از آنها خواهید داشت. در برقراری ارتباط مهارت پیدا میکنید و ارتباطات تیمی و خانوادگی مؤثری ایجاد خواهید کرد.

دوره به مدت ۸ جلسه برگزار میشود که به صورت کارگاهی و همراه با مدیتیشن میباشد.بخشی از سمینار ذهن آگاهی

پـرسـش و پـاسـخ
بلوار آزادی نبش کوچه20 جنب بانک پاسارگاد مرکز nlp
شـروع رویـداد
17:00
1398/11/16
پـایـان رویـداد
20:00
1398/12/28
بـرگـزارکـننده
سامان آنوئیان
09023069067
مدرس دانشگاه
لینک رویـداد :
https://www.ruydad.ir/14176
دسـته رویـداد :
برچـسب های رویـداد :
اشـتراک گـذاری رویـداد :
خـرید بلیت