زمـان رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
بهبود والدگری برا اساس ذهن آگاهی(MB) و مدیریت رفتاری کودکان توسط والدین (PMT)

سلام

خیلی از اوقات والدینی به من مراجعه می کنند که برای کودکانشان والدین خوبی هستند ،اما خودشان چنین برداشتی ندارند و بسیار تحت فشار هستند.  

▪︎برخی دیگر از والدین درگیرهای کوچک و روزمره ای با کودکان دارند که در عین اینکه حس می کنند مشکل دارند اما فکر می کنند پیش مشاور رفتن نیاز آنها را برطرف نمی کند.

▪︎ گروه دیگری از والدین مشکلات بزرگتر و چالشی تری با کودکان خود دارند و حس می کنند که برای این مشکلات راه حلی وجود ندارد و به نوعی بریده اند و دچار ضعف و بی انگیزگی شده اند. 

▪︎والدینی هم داریم در صدد رشد و ارتقا والدگری خود هستند و فکر می کنند که تربیت کودک در دنیای امروزی امری خودبخودی نیست و در این امر بسیار مهم باید کمک و مشورت گرفت . 

● برای هرچهار  گروه والدین کارگاههای بهبود والدگری توصیه می شود. یک جور  دور همی که  امکان بحث درباره مشکلاتشان و دیدن راه حل های متفاوت، برایشان وجود دارد.این کارگاه می تواند برای همه کسانی که با کودک سروکار دارند کمک کننده باشد، تا ساعاتی به دور از هیاهوی زندگی به سنجش مهارت های خود در امر تربیت بپردازند.

 

در هشتمین دوره بهبود والدگری:

.🔹️ سبک های فرزند پروری را یاد خواهیم گرفت 

  و سبک فرزندپروری  که شما در تربیت کودک خود استفاده می کنید را  با کمک شما تشخیص خواهیم داد.

. 🔹️در این دوره چگونگی حل کردن موقعیت های دشواری که با بچه ها داریم را با هم بحث کرده و برای برون رفت از آن راهکار خواهیم داد.

. 🔹️در این دوره یاد خواهیم گرفت چگونه رابطه قوی و مثبت با کودکانمان ایجاد کنیم که در نوجوانی و جوانی هم بتوانیم راهنما و یار آنها باشیم.و به حرف های ما توجه کنند. .

🔹️در این دوره به تنش هایی که والدین در فرزند پروری به آن برخورد می کنند و نحوه مدیریت این هیجانات  خواهیم پرداخت .

. 🔹️در این دوره یاد خواهیم گرفت اگر رفتاری مثل سلام کردن .

. منظم کردن اتاق. مسواک زدن و از این قبیل رفتار  را بخواهیم افزایش دهیم  با چه اصولی این کار را انجام دهیم..

. 🔹️در این دوره یاد خواهیم گرفت چگونه با کودک خود حرف بزنیم که او گوش کند.و یاد خواهیم گرفت چگونه رفتارهایی که دوست نداریم مثل گریه کردن . جیغ زدن. ناخن خوردن . و…. را در کودکمان کاهش دهیم ..

. . 🔹️ویاد خواهیم گرفت چگونه به عنوان پدر و مادر حالمان خوب باشد و والدین موثرتری باشیم 


.

پـرسـش و پـاسـخ
میدان انقلاب . خیابان کارگر شمالی . کوچه ادوارد بروان. پلاک۱۷. کافه کتاب جان
شـروع رویـداد
15:00
1398/11/08
پـایـان رویـداد
19:00
1398/11/29
بـرگـزارکـننده
کافه کتاب جان
09197798284
ژاله کیانی دکتری روان شناسی تربیتی متخصص در علوم تربیتی سابقه بیش از ۱۲ سال در کمیسیون تعلیم وتربیت مدرس دانشگاه مدرس فرزند پروروی . مهارت ها و دوره نماد در مدارس شهر تهران
خـرید بلیت