بـلیت رویـداد به اتـمام رسـیده اسـت
دانلود پوستر
کارگاه تربیت اقتصادی

سرفصل‌ها:
۱٫چیستی و چرایی تربیت اقتصادی
۲٫تجربیات جهانی در تربیت اقتصادی
۳٫تربیت اقتصادی در تمدن اسلامی
۴٫الگوی پیشنهادی



آئین‌نامه و نکات لازم برای شرکت در دوره

۱.    ثبت نام نهایی، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ در مهلت مقرر می‌باشد. اگر قادر به پرداخت هزینه در این سامانه نیستید احتمالا مرورگر شما به روز نیست، لطفا مرورگر خود را به روز نمایید و مجددا ثبت بلیت نمایید تا اطلاعات شما به صورت کامل ثبت شود.
۲.    انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود در دوره اطمینان کسب کنید.
۳.    اطلاع‌رسانی‌های دوره از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان های سروش و ایتا صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیان صادق به نشانی http://sapp.ir/morabigeram و https://eitaa.com/morabigeram، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

۴. حفظ اخلاق و شئونات اسلامی در دوره الزامی است.
۵. در صورتی که به دلیل شرایط پیش بینی نشده (مانند وقوع حوادث طبیعی)، مکان یا زمان برگزاری دوره تغییر یابد، دوره در مکان یا زمان جایگزین برگزار خواهد شود.


تذکر مهم: توجه داشته باشید که تا پایان مهلت ثبت نام برای شما پیامک تایید ثبت نام ارسال میگردد. فقط در صورتی که پیامک تایید ثبت نام برای شما ارسال نشد از ساعت ۱۳ تا ۱۶ با شماره ۸۸۳۶۵۳۳۵ تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت خود را جهت بررسی اعلام فرمایید. در غیر این صورت منتظر بمانید تا بقیه مراحل دوره به شما اطلاع رسانی شود.

پـرسـش و پـاسـخ
شهرک قدس(غرب) - خیابان هرمزان- بالاتر از کوچه ششم- سالن آمفی تئاتر دبیرستان دخترانه امام صادق علیه السلام
شـروع رویـداد
09:00
1397/03/31
پـایـان رویـداد
13:00
1397/03/31
بـرگـزارکـننده
کرامت
88365335
مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام وابسته به دانشگاه امام صادق علیه السلام
لینک رویـداد :
https://www.ruydad.ir/487
دسـته رویـداد :
برچـسب های رویـداد :
اشـتراک گـذاری رویـداد :
خـرید بلیت