ثـبـت نـام کـنید
ورود کـاربـر
قوانین رویداد

سایت رویداد، سرویسی تحت وب جهت معرفی، اطلاع رسانی و فروش بلیت اینترنتی مخصوص هر رویداد است.

۱- تمامی افراد حقیقی یا حقوقی ( منوط بر ارائه معرفی نامه معتبر از یک شخص حقیقی) با ثبت نام در سایت رویداد می توانند برای طراحی صفحه شخصی رویداد خود و تعریف بلیت های مختلف برای آن رویداد اقدام نمائید.

۲- رویداد ساخته شده توسط کاربر، پس از تایید تیم رویداد (حداکثر طی یک روز کاری) منتشر می­ شود و در معرض عموم به نمایش در می ­آید.

۳- در صورت وجود محتویاتی خلاف موازین اسلامی، قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در رویداد و یا احراز عدم کفایت برگزارکننده در برگزاری رویداد (به تشخیص سایت رویداد) رویداد اجازه انتشار نمی یابد و در صورتی که رویداد در وضعیت “منتشرشده” باشد، آن رویداد حذف خواهد شد و تمامی پول بلیت های خریداری شده به شرکت­ کنندگان استرداد می­ شود.
همچنین مسئولیت کلیه محتویات صفحه رویداد به عهده برگزارکننده رویداد می ­باشد.

۴- در صورت بروز هرگونه تغییری در زمان، مکان، سخنران یا موضوع رویداد، برگزارکننده موظف است با استفاده از سرویس­ های اطلاع رسانی سایت رویداد مراتب فوق را به تمامی شرکت­ کنندگان اطلاع دهد.
لازم به ذکر است که پس از تغییر در رویداد، شرکت­ کننده حق دارد بدون هیچ قید و شرطی بلیت خود را پس دهد و پول خود را تماماً دریافت نماید.
در صورت عودت مبالغ دریافت شده به شرکت­ کنندگان توسط رویداد، سایت رویداد به صورت خودکار، هزینه­ های کارمزد سرویس رویداد، هزینه­ های مربوط به نقل و انتقال وجوه را از دریافتی برگزار کننده کسر خواهد کرد. (جزئیات این  هزینه ها تماماً در گزارش تسویه­ حساب پس از رویداد خواهد آمد)

۵- سایت رویداد پس از این که برگزار کننده از طریق پنل کاربری خود خواستار انجام تسویه حساب باشد، ظرف مدت ۳ روز کاری تمامی مبالغ دریافتی از فروش بلیت­ های رویداد را ضمن کسر هزینه­ های انجام شده ( که جزئیات آن به صورت کامل در گزارش تسویه حساب خواهد آمد) به شماره حساب معرفی شده و تایید شده از طرف شخص برگزار کننده واریز خواهد کرد.